У невеликому американському містечку безслідно пропадає 12-річна дівчинка. Таємниче зникнення дитини породжує серед місцевих жителів чутки про те, що в околицях їх населеного пункту з’явився маніяк. Тим часом правоохоронці докладають усіх зусиль, щоб розшукати школярку. Незабаром з цією метою в місто прибуває природжений детектив Рейчел Віллоу. Вона проводить весь комплекс слідчих дій: допитує батьків дівчинки і уважно оглядає місце, де її бачили востаннє. Незабаром у наглядового детектива з’являється зачіпка, яка може вивести її на зловмисника. Поступово головна героїня дізнається, що дитина виявилася жертвою викрадачів. На щастя, поки що дівчинка-підліток жива і неушкоджена.

Однак погана новина полягає в тому, що найближчим часом злочинці збираються продати полонянку чорним трансплантологам. Пошуки нелюдської банди приводять Рейчел в її рідне місто, де вона провела всю юність. У жінки залишається зовсім мало часу, оскільки угода з продажу Школярки повинна ось-ось відбутися.

Головній героїні доведеться в черговий раз стати свідком того, на вчинення яких підлостей здатні піти деякі представники людського роду заради наживи. Фільм Ті що біжать по краю (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Hunter West
В ролях: Дженніка Шварцман, Остін Хейлі, Крістофер Хауелл, Джейсон Томпсон, Чарлі Грехем, Кейтлін Кові, Райан Шварцман, Katherine Forbes, Mindy Van Kuren, Кайл Уіггінтон