Молода людина відчула величезне розчарування в сучасному суспільстві, особливо, в сфері політики. Він пережив важке дитинство, наклала негативні відбиток на все життя, спогади постійно мучать його. Одного разу хлопець вирішує створити особистий блог, щоб там вільно висловлювати думки. Крім власної думки, він висуває певні ідеї, що виробляють ажіотаж, з’являються однодумці. У підсумку, назріває якийсь революційний рух – люди починають бунтувати, що дуже подобається головному герою. Він збирається продовжувати діяльність, не припускаючи наслідків.

Розчарований у суспільстві та політиці молодий чоловік, за плечима якого складне дитинство, вирішує завести особистий блог, де висловлює думки, які в підсумку призводять до утворення революційного руху. Сюжет фільму розповість вам про найпростішого молодого чоловіка, який розчарувався в суспільстві і політиці. Головний герой картини вирішує завести в соціальних мережах власний блог. Фільм Ти один (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У ньому він ділиться своїми спогадами з важкого дитинства, а також думками, які приходять йому в голову. Сам того не бажаючи, наш герой примудрився утворити цілий революційний рух.

Режисер: Only Now Existing
Актори: Алекс Міллер, Грант Ліффман, Бріанна Келлум, Кевін Калібер, Захарі Хевн