Енні-симпатична і чарівна блондинка. На перший погляд здається, що вона божий ангел, посланий на землю радувати оточуючих своєю посмішкою, проте пізніше стає ясно, що вона слуга диявола. Вона здатна прийти на сповідь і тут же закурити. Їй властиві напади жорстокості, вона готова на вбивство з особливою ненавистю. Іншими словами, вона кінчена. Одного разу, кримінальний авторитет Франклін робить замовлення кілеру. З одного боку, це зовсім інша історія, а з іншого — вона з нею виявляється пов’язана. Вона настільки лукава, що може обвести навколо пальця будь-якого чоловіка, особливо якщо він їй подобається.

Придумавши підступний план, вона вирішує зіштовхнути лобами виконавця і замовника, щоб багатий бандит сам міг поспостерігати, чим же все в підсумку закінчиться. Але ось біда, молодого напарника наказано прибрати, а Я неї вже на нього ідеї. Фільм занурить вас у небезпечний світ англійського криміналу. У центрі історії-фатальна особа Енні, що постає в різних амплуа.

Вона веде складну гру з кількома чоловіками, яких — на перший погляд — ніщо не пов’язує. Підбурюючи їх один з одним, вона переслідує свою жорстоку мету. Фільм Термінал (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Он Стайн
В ролях: Марго Роббі, Саймон Пегг, Майк Майерс, Катаріна Час, Макс Айронс, Декстер Флетчер