Мова піде про нові технології та експерименти людства. Люди йдуть в ногу з часом і намагаються винаходити все нові можливості полегшують буденне життя. Взяти участь в такому занятті захотіла молоденька медсестра Ельза. Зовсім недавно їй випав шанс познайомитися з відмінним вченим Ніколя. Він якраз і намагається створювати в цьому світі щось нове. У них зав’язується хороший роман, але на цьому їх зв’язок не закінчився. Крім відносин дівчина із задоволенням починає брати активну участь в розробці його чергового експерименту. А саме штучного інтелекту. Сумним чином відбувається непоправне, за збігом обставин головний герой впадає в кому.

Лікарі кажуть, що вийти з такого стану у нього практично немає шансів. Ельза нікого не слухала і завжди вірила в краще. Вона ні краплі не сумнівалася в одужанні коханого і продовженні їх спільного захоплення. Все було стабільно до моменту, поки вона не зіткнулася з штучним інтелектом під назвою «Анна», який розробив якраз Ніколя.

Нез’ясовним чином творіння закохується в свого творця. Відтепер дівчині доводиться боротися з цим за свого коханого чоловіка. Фільм Те, що ніхто не бачить (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Станіслав Токалов
В ролях: Євген Ткачук, Катерина шпіца, Арніс Ліцитіс, Андріс Кейшс, Юрійс Дьяконовс, Ієва Пуке, Еліна Дзелме