У центрі подій – дві рідні сестри-близнючки. Одна з жінок вже встигла обзавестися чоловіком і двома дітьми. Доля її родички склалася прямо протилежним чином. Вона так і не змогла знайти свою другу половинку. Однак неодружена дівчина цілком задоволена своїм життям. Одного разу головні героїні вирішують на кілька днів помінятися ролями. Переконана холостячка стає люблячою матір’ю для нерідних дітлахів і чоловіка. Її ж сестра повертається в порожній будинок, де жінку ніхто не чекає. А через деякий час вона стає жертвою холоднокровного вбивці.

Близнята, що залишилася в живих, прекрасно розуміє, що саме вона була метою лиходія. І лише по дурній випадковості удар злочинця прийняла на себе її родичка. Головна героїня усвідомлює, що рано чи пізно мерзотник дізнається про свою помилку і спробує виправити. А це означає, що дівчині необхідно вивести його на чисту воду, перш ніж він здійснить замах на неї. При цьому дивом вижила красуня не довіряє нікому з оточуючих її людей.

Вона впевнена, що безжальний маніяк цілком може ховатися під личиною чарівного перехожого або листоноші. Чи зможе головна героїня вийти переможцем з сутички з лиходієм? Фільм Таємниця сестри (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Донн Дж. Віола
Актори: Маргарет Енн Флоренс, Донні Боас, Пола Абдул, Джош Вентура, Катрін Дайер, Девід Alexander Kaplan, Haley Rosenwasser, Тім МакАдамс, Adam Cole, Carly’Haynes