​​​​Стіллман є студентом, що проходить навчання на факультеті фізики. Молода людина дуже обдарований від природи, присвячує себе вивченню основ фізики і дуже досягає успіху в цій справі. У нього є дівчина на ім’я Деббі, правда хлопець зовсім мало часу приділяє спілкуванню з нею. Для нього на першому місці знаходиться навчання, а відносини він вважає другорядними. Так відбувається до тих пір, поки дівчина не кидає Стіллмана. Хлопець просто в розпачі, відчуває себе пригнічено. Він починає розуміти, що упустив свою любов. Втім, незабаром у нього з’являється можливість виправити власні помилки.

Стіллман винаходить машину часу і приймає рішення відправитися в недалеке минуле з метою повернути кохану. Під час переміщення виникає фатальна помилка. Вона призводить до того, що головною дійовою особою в історії стає Еван — кращий друг талановитого винахідника. І тепер вже немає стовідсоткової гарантії того, що Деббі вибере саме Стіллмана.

Збій в роботі машини часу призводить до того, що кохана головного героя може віддати перевагу його кращого друга. Еван, сам того не підозрюючи, стає перешкодою для амбітних планів Стіллмана. Фільм Схиблений на часі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ендрю Боулер
Актори: Марк Блоковіч, Мері Елізабет Бойлен, Аса Баттерфілд, Корал Чамберс, Камі Крістіансен, Крістофер Ескаланте, Джеррі Гарсіа