Зворушлива і трагічна історія голокосту кілька десятків років займає думки громадськості. Сумні події споглядали не тільки звичайні невинні люди, а й мовчазні свідки, тварини, предмети побуту. Стоячи на вітрині взуттєвого магазину, червоні туфельки буквально манили погляди модниць, поки не опинилися вдома у покупця. Юна красуня дочекатися не могла, коли зуміє вийти в світ і покрасуватися придбанням, з чого і почалася подорож лакового виробу. Почався їх шлях з радісних миттєвостей, але привів до концентраційного табору, де вже в пошарпаному стані вони назавжди залишилися в братській могилі. Людська жорстокість не має меж, про що добре відомо простій скрипці.

Інструмент ледь торкнувся рук єврейського хлопчика, коли фашисти обірвали таке коротке життя Скрипаля. Улюблениця працівників розплідника собака Брут легко контактувала з людьми, і краще за інших звірів піддавалася дресурі. Прийшли військовослужбовці ворожої армії відібрали вівчарку, відправивши її на перевиховання.

Виживання в нелюдських умовах перетворило її в озлоблене і жорстоке істота, що спостерігає за порядком серед приречених на загибель євреїв. Фільм Свідки (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Костянтин Фам
В ролях: Сергій Агафонов, Олександр Боковець, В’ячеслав Чепурченко, Ганна Чуріна, Березня Дроздова, Уляна Єліна, Оксана Фандера, В’ячеслав Ганенко, Михайло Горевий, Алім Кандур