Головна кіногероїня всіма улюбленого серіалу під найменуванням «Сутінки 6: Захід вічності» то змогла розібратися в своїх почуттях до Едварда. Тепер Белла щаслива, зупинившись на правильному виборі і намагається створити свою сім’ю. Заради маленького щастя, яке бігає по дому, вона готова зробити все на світі. Маленька невдача змушує повністю переглянути свої погляди. Битва між кланами поки що відійшла на задній план, після останнього протистояння. Переможці готові були святкувати свою перемогу вічно і тільки Белла розуміла, що нової битви не уникнути. Її перевтілення в містичну особистість примножило її здібності і сили.

Неприємностей стало надто багато і тихе щасливе життя колишньої дівчини опинилася позаду. Аро відчуває, що за його сім’єю здійснюється полювання і тому він звертається до Белл за допомогою. Ніхто толком не знає, чи було це прохання чистим і чи не містило в собі брехні. Але відкинувши подалі подібну підозру, Белла і Едвард вирішуються допомогти чоловікові. Можливо, це означає, що скоро виникне нова війна, але тільки час покаже. У дівчини зараз величезна кількість своїх турбот, їй терміново варто опанувати своїми силами і навчитися ними управляти.

З магією не так вже й легко впоратися і Едвард допомагає своїй коханій в цій нелегкій проблемі. Захист сім’я стає єдиним фактором їх існування. Фільм Сутінки 6: Захід вічності (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Білл Кондон
В ролях: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер