Аріан народився в небагатій сирійській родині. Після початку кровопролитної громадянської війни в країні він вирішує втекти до Європи. З групою таких же бідолах хлопець відправляється в довгу дорогу. У тривалій подорожі він стикається з безліччю проблем. Але цілеспрямований юнак наполегливо долає всі перепони. Однак незабаром він потрапляє в неприємну ситуацію, яка мало не закінчується трагедією. Молода людина отримує серйозне вогнепальне поранення при невдалій спробі перетину державного кордону з Угорщиною. Охоронці підбирають втратив свідомість біженця і відправляють його в один з місцевих шпиталів. Тут головний герой отримує все необхідне лікування, так що він швидко йде на поправку.

При цьому Аріан з подивом виявляє, що тепер володіє унікальною надздібністю-левітацією. Тепер він може без будь-чиєї допомоги парити над землею. Але обережний сирієць старанно приховує цей факт від оточуючих. І все ж одному з тутешніх лікарів вдається дізнатися про секрет хлопця. Фільм Супутник Юпітера (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Доктор Штерн вважає, що такого незвичайного пацієнта необхідно ретельно вивчити, адже це може перевернути всі уявлення людства про наш світ. Чоловік влаштовує втечу Аріана з лікарні, розраховуючи надалі використовувати його в своїх цілях.

Режисер: Корнел Мундруцо
В ролях: Мераб Нінідзе, Дьордь Черхальмі, Моніка Бальшаі, Майд Асми, Жомбор Барна, Саболч Біді Фазекаш, Матьяш Бодор, Сома Боронкай