У центрі уваги опинився Хенк Палнер, який зарекомендував себе, як кращий у своєму роді судовий виконавець. Своєю діяльністю чоловік заробляє собі пристойні гонорари. Професія займає надто багато часу, а тому Хенку доводиться жертвувати багатьма людськими благами. Він самотній, та й не має вірних друзів. Кожен день він приводить вирок у виконання. Одного разу йому надходить дзвінок, на трубці зазвучав рідний голос, що повідомляє про смерть його матері. Хенк вирішує відправитися в рідні краї, у яких не був з тієї пори, як став підніматися вгору по кар’єрних сходах. Зі своїми близькими він не бачився, так як з батьком завжди були погані стосунки. Тільки на цей раз вибору немає.

Трохи згодом, чоловік дізнається, що на автомобілі батька була знайдена чужа кров, швидше за все, це він винен у смерті матері. Хенк усвідомлює, що повинен особисто розібратися у всьому, що трапилося. Палнер старший все життя працював суддею, а тепер його чекає непроста доля на лаві підсудних. Синові складно повірити, що батько міг убити свою дружину, яку незважаючи на черствість характеру дуже сильно любив. Фільм Суддя (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Проти чоловіка занадто багато звинувачень і всі вони мають підтвердження, але Хенк довіряє батькові, а тому налаштований зробити все, щоб звільнити його від гниття в тюрмі на старості років.

Режисер: Девід Добкін
В ролях: Роберт Дауні мл., Роберт Дювалл, Віра Фарміга, Біллі Боб Торнтон, Вінсент д’онофріо, Джеремі Стронг, Декс Шепард, Лейтон Містер, Кен Ховард, Емма Трамбле