Екранізація однойменного мюзиклу, відомого на Бродвейській сцені. Близько 15 років тому Бенджамін Баркер змушений був відправитися у в’язницю. Всьому виною суддя Терпін, а також пристав Бамфорд, які приставили йому помилкове звинувачення. Відбувши свій термін, чоловік вийшов на свободу, але перше, що він побажав зробити-це покарати своїх ворогів. Будучи в Лондоні, Баркер прийняв невпізнанний образ. Тільки місіс Ловетт, яка пече в місті самі несмачні пироги, змогла дізнатися в незнайомці Суїні Тодді того самого нещасного Бенджаміна, який втратив все.

Герой відкрив свою цирульню, яка була розташована над її пекарнею, а тому жінка частенько навідувалася до нього. Вона-то і розповіла чоловікові, що за час його відсутності суддя згвалтував його кохану дружину, яка після наклала на себе руки, а Терпін забрав дочку до себе на виховання. Джоанна підросла, а суддя став відчувати до неї непідробний інтерес. Фільм Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Щоб наблизитися до своєї мети, Тодд вдався до допомоги місіс Ловетт, яка використовувала його жертв в якості начинкою для м’ясних випічок. З кожним новим вбивством Суїні ставав небезпечний, та так, що повністю втратив контроль над собою.

Режисер: Тім Бертон
В ролях: Джонні Депп, Хелена Бонем Картер, Алан Рікман, Тімоті Сполл, Саша Барон Коен, Джеймі Кемпбелл Бауер, Лора Мішель Келлі, Джейн Вайзенер, Ед Сандерс, Грейсі Мей