Дії відбуваються на території одного навчального закладу. Виявилося, що численна кількість учнів зайняті тим, що поширюють наркотичні препарати, не дивлячись ні на що. Виявилося, учні, діють оперативно, вони розуміють, їм потрібно шукати в собі будь-які сили для усунення якихось важливих моментів. Зараз, використовуючи накопичені знання і технології, представники поліції, хочуть зробити все можливе, щоб зловити злочинців, і засадити їх за грати. Хоч на перший погляд, це всього лише діти, але представники поліції зметикували, що вони давно виросли з дитячого віку, і сталося це, коли вони пов’язали власну долю з криміналом.

Зараз, твориться багато непередбачуваних моментів, і визначити, яким буде існування, вкрай важко. Часто діється багато незрозумілих моментів, і потрібно намагатися збагнути, чи вдасться все виправити. З’являється багато різних моментів, коли доводиться робити вибір, від якого згодом залежить все життя. Чим закінчиться протистояння, хто здобуде перемогу, це і з’ясовується по ходу сюжету.

Є багато непередбачуваних дій, в результаті яких, доводиться зрозуміти, яким буде життя, і що буде відбуватися далі. Фільм Студент зі зв’язками (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джозеф Кастело
В ролях: Люсі Фрай, Семюел Пейдж, Томас Манн, Емі Харгрівз, Логан Хаффман, Білл Сейдж, Джессіка Рот, Марко Кака, Райан Уорд, Хемки Мадера