Фільм Стіві Ді (2016) дивитись онлайн в HD якості


Стіві Ді, головний герой цієї історії, є сином Анджело Дімарко. Батько його-людина впливова, багата, зі зв’язками, у нього свій будівельний бізнес. Стіві виріс в красивому будинку, в шикарній обстановці, ніколи не знав відмови, оскільки батько хотів, щоб його дитина ні в чому не потребував. Тепер Стіві вже доросла людина і має бути самостійним, але в деяких ситуаціях він все одно приходить до батька. Герой любить веселитися, проводити час в клубах, спілкуватися з жінками.

Під час чергового відвідування нічного закладу він затіяв конфлікт з якимось хлопцем, а потім випадково його вбив. Як з’ясувалося пізніше, це був син великого мафіозі. Природно, батько вбитого не збирався спускати цей злочин винуватцю з рук. Для Стіві це означало, що його життя теж в небезпеці. Анджело це прекрасно розумів, тому вирішив захистити свого дорослого за паспортом, але не з поведінки сина. Фільм Стіві Ді (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вихід він придумав дуже хитрий-найняти актора, який буде зображати Стіві. На цю роботу погодився якийсь Майкл Роуз, який якраз дуже потребував грошей. Він швидко вжився в свою нову роль, ось тільки про найголовнішу небезпеку йому ніхто чомусь не сказав.

Режисер: Кріс Кордон
В ролях: Торрі Девіто, Кевін Чепмен, Кріс Кордон, Джон Епрі, Спенсер Гаррет, Ал Сапієнца, Хел Лінден, Роберт Костанцо, Філ Идрисси, Даррен Капоцці