Фільм Старим тут не місце (2007) дивитись онлайн в HD якості


Техас 80-их років кишів злочинними синдикатами, бандитськими формуваннями, з якими простим смертним було небезпечно мати справу. Шериф Ед Тому Белл у зв’язку з цим провів роз’яснювальну роботу серед підлеглих про необхідність посилення заходів безпеки, ретельному контролі за дотриманням порядку і закону в місті. Через деякий час прямо з довіреної йому ділянки здійснює втечу небезпечний найманий вбивця Чигур. Зухвале вбивство помічника шерифа Антоном стало зайвим доказом зухвалості і самовпевненості бандита. Поки ж Антон знаходився в ділянці, ветеран війни у В’єтнамі Ллевелін Мосс відправився на полювання.

Раптова знахідка змусила зварника змінити свої плани. Наткнувшись на ймовірне місце розборок двох банд, Мосс виявляє тут безхазяйні два мільйони доларів. Чоловік наважується привласнити їх. Ще дихаючого бандита, єдиного, хто вижив після кривавої різанини, військовий залишає помирати. Роздуми і муки совісті до вечора настільки здолали Ллевеліна, що він негайно відправляється до злощасного привалу, сподіваючись полегшити страждання пораненого.

Мосс знаходить хлопця вже мертвим, але порушує спокій цієї пустельній глушині поява Антона Чигура. Бандит направляє всі сили на упіймання Мосса. Фільм Старим тут не місце (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ітан Коен
Актори: Джоел Коен, Томмі Лі Джонс, Хав`єр Бардем, Джош Бролін, Вуді Гаррельсон, Келлі Макдональд