В центрі уваги знаходиться молода жінка, яка серйозно захоплюється фотографією. Вона регулярно їздить на природу, роблячи чудові по своїй красі знімки. Завдяки своєму таланту і цілеспрямованості Еліссон досягла у своїй професії чималих кар’єрних вершин. Одного разу вона відправляється в будинок до своєї бабусі. Жвавої старенькій потрібна постійна допомога і турбота, адже солідний вік все більше дає про себе знати. Прибувши в особняк, головна героїня приступає до прибирання. Через деякий час вона добирається до горища. Тут цікава дівчина натикається на старий фотоапарат. Вона зацікавлюється незвичайною знахідкою.

Усередині раритетної техніки зберігається плівка з декількома негативами, які Еліссон вирішує негайно проявити. Через кілька годин кропіткої роботи вона отримує цілий ряд фотографій. Знімки явно були зроблені багато років тому. Отримані фото дівчина передає бабусі, яка обрадована настільки несподіваним подарунком. Фільм Старі фотографії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Літня жінка віддається ностальгічним спогадам. А тим часом допитлива онука пристрасно хоче дізнатися, хто ж зображений на цих знімках з минулого. Еліссон чекає безліч несподіваних і дивовижних відкриттів.

Режисер: Мелані Мейрон
В ролях: Бретт Дір, Брук Едамс, Пайпер Лорі, Шеннон Коллис, Емілі Бальдони, Макс Адлер