Амстердам, 20-е роки минулого сторіччя, в цей час жив і творив нідерландський художник-містифікатор Хан ван Мегерен. Коли він був зовсім молодий, його кумирами були великі Рембрандт і Вермеєр, і юнак малював в їх стилі. Його головною помилкою в житті була любов до актриси Йоланке Лакатос, яка перебувала в шлюбі з відомим мистецтвознавцем Абрахамом Бредіусом. Ця жінка була родом з Угорщини, а в Голландію приїхала, коли їй було 16 років. Юна циганка відвідувала музеї, і знала творчість великих прославлених живописців. Чоловік Лакатоса був дуже впливовою людиною, коли він дізнався, що дружина погодилася стати музою Хана і позувала йому, Бредіус зробив все, щоб зірвати його виставку, про талант Мегерена ніхто не дізнався.

Вражений експерт розкритикував його роботи, називаючи їх автора пересічним наслідувачем, і позбавляє всіх нечисленних заслуг. Впоравшись з приниженнями, засмучений Меегерен зважився на авантюру — він видав своє полотно за невідому картину Вермеєра. Фальшивку справді взяли за оригінал, зухвалий художник був щасливий, але вирішив приховати від світу всю правду. Фільм Справжній Вермеер (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

До нього нарешті прийшло визнання і успіх, крім того він зміг заробити великі гроші. Розуміючи, що знаменитим живописцем йому не стати, він продовжує розвивати свій прибутковий бізнес.

Режисер: Рудольф ван ден Берг
В ролях: Ерун Шпіценбергер, Лізі Ферін, Рёланд Фернхут, Поргі Франссен, Деві Рейс, Мингус Дагелет, Раймонд Тірі, Клод Умберто, Ганс Кройсет, Вівіан де Мюйнк