У центрі сюжету фільму знаходиться неймовірно талановита дівчина на ім’я Софія Бейкер, яка завжди мріяла про те, що настане день, і вона потрапить у захоплюючий і неповторний світ кінематографа, з яким раз і назавжди пов’яже своє життя. Однак, поки цього не сталося, головна героїня підробляє аніматором, і навіть не підозрює, що саме її чекає найближчим часом. Справа в тому, що завдяки власній амбітності і цілеспрямованості, Софія отримує вигідну пропозицію про те, щоб взяти участь у розробці фільму. Погодившись, головна героїня автоматично потрапляє за лаштунки, де зможе сповна відчути процес підготовки кіно, а також прийняти в ньому активну участь.

Будучи анімаційною художницею, Софія починає пізнавати життя за лаштунками, яку всі ці роки вона так наполегливо ідеалізувала. Але тепер головна героїня розуміє, що помилялася, оскільки все це виявляється не настільки райдужним. Фільм Справжні художники (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цього моменту в житті головної героїні починаються істотні зміни, оскільки їй тепер належить пройти справжні випробування, і навіть в деяких моментах забути про свою гордість. Навколо Софі починає відбуватися ціла низка шокуючих подій.

Режисер: Камео Вуд
В ролях: Темлін Томіта, Тіффані Хайнс, Конні Секріст, Natalie Conneely, Sammy Wegent, Lili Schafer