Пересічний в розумінні всіх оточуючих механік з Італії Фабріціо Колліні несподівано скоїв вбивство німецького бізнесмена Ханса Майера, в чому особисто зізнався поліції, з’явившись з повинною. Мотиви, що штовхнули хлопця на тяжкий злочин, не бачить спочатку навіть досвідчений коп Каспар Лайнен. Але йому доручено розібратися, і служитель закону розбереться у всіх хитрощах події, розплутавши клубок причин і наслідків.

Зробити це буде непросто: сам обвинувачений зберігає мовчання, на його захист встає адвокат, досвід якого може звільнити з-під варти навіть більше безпринципного зловмисника, головний герой виявляється причетним до злочину. В юності поліціонер був безоглядно закоханий у внучку жертви. Йоханна приваблювала його настільки сильно, що спогади не стерлися з роками. Фільм Справа Коллини (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Незважаючи на всі підніжки, шукач виявить зачіпку і зробить шокуюче відкриття: під покривалом незрозумілого вбивства криється один з найгучніших судових скандалів сучасної Німеччини. Чи зможе правда бути оприлюдненою або люди ніколи не впізнають її, проковтнувши офіційну версію?

Режисер: Марко Кройцпайнтнер
В ролях: Франко Неро, Олександра Марія Лара, Янніс Нивенер, Еліас Ембарек, Стефано Кассетті, Ханнес Вегенер, Хайнер Лаутербах, Pia Stutzenstein, Манфред Цапатка, Алессандро Баччини