Батьки Даніеля шалено втомилися від протестуючого характеру сина. Хлопець відрізняється від однолітків тим, що відмовляється приймати загальні правила і норми. Юнак прагне робити все по своєму, і тому серед рідних і друзів він має репутацію радикала. Батьки головного героя всіма силами намагаються його перевиховати, проте всі спроби виявляються марні. Нарешті, «предки» вирішили піти на відчайдушний крок і відправити Даніеля в літній табір на закритий півострів в Массачусетсі. Рідні хлопчики сподівалися, що за літо він подорослішає і почне серйозніше ставиться до життя. Однак благі наміри дорослих дають абсолютно протилежний ефект.

Ледве вступивши на територію табору юнак познайомився з хлопцями, які часто порушують закон і є місцевими активістами. Головний герой швидко знаходить спільну мову з бандою неформалів, і незабаром вони стають друзями. Хлопчина починає продавати наркотичні засоби, і у нього це дуже добре виходить. Так він заробляє свої перші серйозні гроші. Фільм Спекотні літні ночі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Батьки навіть не підозрювали куди відправили сина. Але відбувається те, чого підліток ніяк не очікував-він зустрічає дівчину, з якою у нього багато спільного і заради неї він готовий переосмислити своє життя.

Режисер: Елайджа Байнум
В ролях: Томас Джейн, Вільям Фіхтнер, Еморі Коен, Майка Монро, Майя Мітчелл, Алекс Роу, Тімоті Чаламет, Катрін Дайер, Джек Кьосі, Кімберлі Баттіста