Спортивна драма знайомить нас зі Стівом Лендрі. Він – професійний боксер, який заробляє гроші на рингу. Чоловік не вистачає з неба зірок. Для більшості супротивників він фактично є боксерською грушею. Однак віковий спортсмен більше нічого не вміє у своєму житті. Більшість боїв у своїй кар’єрі він програв. Так що головний герой все частіше замислюється про відхід зі спорту. Він розуміє, що йому навряд чи вдасться досягти чого-небудь на цьому терені. Але одного разу Стів отримує дуже вигідну пропозицію від представників висхідної зірки боксерського рингу. Він повинен стати спаринг-партнером для обдарованого спортсмена. Натомість Лендрі обіцяють солідну заробітну плату.

Наплювавши на власну гордість і амбіції, він погоджується підписати контракт. Тепер головний герой змушений терпіти на собі косі погляди тих, хто вважає його типовим невдахою. Однак заради таких грошей Стів готовий піти на великі жертви, адже йому треба годувати власну сім’ю. Але у чоловіка вистачає проблем і за межами спортзалу.

Перш за все, бійця-ветерана турбує поведінка рідної дочки. Зневірена дівчина хоче піти з музичної школи, оскільки вона страждає від невпевненості у власних силах. Фільм Спаринг (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Самуель Жуи
Актори: Матьє Кассовіц, Олівія Мерілахті, Сулейман М’Бай, Біллі Блейн, Томі Леконте, Лье Салем, Алі Лабід, Давид Саракіно, Йоланта Де Керсмакер, Малик Бін