Нед Чіплі – звичайний хлопець, який проживає в глухій американській провінції. Терористична атака на Нью-Йорк 11 вересня стає справжнім шоком як для юнака, так і для мільйонів його співгромадян. У патріотичному угарі головний герой приймає рішення записатися добровольцем в армію. Він відправляється в вербувальний пункт, щоб записатися в ряди морських піхотинців. Однак молода людина провалює кілька важливих тестів. Офіцери змушені відмовитися від послуг Неда, що не відрізняється великими розумовими здібностями. При цьому один із членів комісії, бачачи розчарування хлопця, дає тому рада служити своїй країні в рідному містечку, адже терористи можуть влаштувати теракт в будь-якій точці США.

Головний герой сприймає це дружнє настанову в напівжартівливій формі як наказ. Повернувшись додому, він приступає до формування власної команди, основна мета якої полягає в підтримці громадського порядку. А незабаром увагу групи молодих людей привертає менеджер місцевого казино. Чоловік поводиться вкрай підозріло. Фільм Сонячні пси (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Нед і його новоспечені товариші впевнені, що він самим прямим чином пов’язаний з однією з близькосхідних терористичних організацій. І тепер хлопці мають намір вивести мерзотника на чисту воду.

Режисер: Дженніфер Моррісон
Актори: Мелісса Бенойст, Еллісон Дженні, Дженніфер Моррісон, Майкл Ангарано, Ед О’Ніл, Ерік Крістіан Олсен, Дж.Р. Рамірез, Іксзібіт, Ніко Нікотера, Олександр Рейт