Фільм Сонцестояння (2019) дивитись онлайн в HD якості


Закохана пара планує провести літню відпустку в невеликому шведському містечку, розраховуючи вчинити захоплюючу і запам’ятовується подорож і заодно відвідати живе там старого знайомого. Крім того, юнак, який переконався в щирості почуттів своєї коханої, мріє запропонувати їй заручини і піднести, при відповідних романтичних обставин, чудовий сюрприз у вигляді обручки колечка. Окрилені довгоочікуваним відпочинком на лоні мальовничої природи, далеко від обридлого галасливого і багатолюдного мегаполісу, молоді люди, зібравши багаж, відправляються в доленосний вояж, обіцяючи друзям і родичам поділитися враженнями одразу після повернення.

Майбутні молодята не здогадувалися, що звичайна поїздка незабаром обернеться для них низкою страшних випробувань, які змусять їх неодноразово пошкодувати про необдуману зміну заздалегідь наміченого маршруту. Герої прибули до свого приятеля, який проміняв комфортабельну міську квартиру на скромний, але чарівний будинок в той момент, коли місцева громада активно займалася організацією розважального фестивалю, приуроченого до Дня сонцестояння.

Дуже скоро мирне святкування змінилося справжнім кошмаром, оскільки чуйні і милі сільські жителі опинилися служителями кривавого язичницького культу. Фільм Сонцестояння (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: АРІ Астер
Актори: Флоренс П’ю, Джек Рейнор, Вільхельм Бломгрен, Вільям Джексон Харпер, Вілл Поултер, Еллора Торчія, Арчі Мадекве, Хенрік Норлен, Гуннель Фред, Ізабель Грілл