Зворушлива мелодрама розповідає нам про дівчину на ім’я Кеті. Вона страждає від рідкісного генетичного захворювання, яке неможливо вилікувати. Головна героїня не може з’являтися вдень на вулиці, оскільки сонячні промені здатні буквально спалити шкіру. Тому лише вечорами вона виходить на короткі прогулянки, щоб подихати свіжим повітрям. Красуня вже цілком змирилася з таким життям. Це вимушена самотність майже не пригнічує її. Фактично весь вільний час вона проводить за прослуховуванням музики або інтернет-серфінгом. Але випадкове знайомство з Чарлі вносить великі зміни в життя Кеті.

Між молодими людьми зав’язуються щирі дружні стосунки. Дівчина розповідає чарівному хлопцю про свою проблему. Однак даний факт все одно не зупиняє юнака. Він все частіше відвідує головну героїню в її будинку. Разом вони до ранку бродять по вулицях рідного міста, ділячись один з одним найпотаємнішими мріями і бажаннями. Фільм Сонце (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Через деякий час Кеті усвідомлює, що без пам’яті закохана в Чарлі. І заради нього вона готова на все-навіть покинути рятівний притулок в яскравий сонячний день. Дівчина не вважає це занадто високою ціною за можливість побути в компанії найдорожчої їй людини.

Режисер: Карл Страті
Актори: Стівен Огг, Еліс Лоу