Сім’я міллер вважає – Ден і Мішель жили безтурботним життям в провінційному канадському містечку, намагаючись завести дитину, ще з того моменту як у попередньому році, у головної героїні Мішель, стався викидень. Нічого не віщувало біди, до тих пір, поки не виявилося, що дружина — лунатик або ж сомнамбула. Здавалося б, що в цьому такого, лунатики просто ходять уві сні, але насправді, у нашої героїні недуг був куди серйозніше. Кожну ніч вона на деякий час покидала будинок, після чого поверталася абсолютно не пам’ятаючи де була і що робила під час своїх нічних мандрів, але сім’я продовжувала вірити в те, що все налагодиться і вони зможуть продовжити далі жити своєю спокійною щасливим життям, про яку завжди мріяли.

Одного разу Мішель виявляється не в своєму ліжку, а в спальні сусіда на ім’я Люк, дружина якого в даний момент знаходиться за містом. Як виявилося, ночами, Спляча героїня приходила в додому до самотнього чоловіка, де вони займалися любов’ю. Люк закохується настільки сильно, що готовий кинути власну дружину заради неї.

Але на цьому проблеми не закінчуються, дівчина незабаром дізнається, що вагітна, от тільки невідомо від кого дитина, про Люка, або ж коханого чоловіка Дена. Фільм Сомнамбула (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Алекс Райт
В ролях: Емілі Уллеруп, Джайлс Пантон, Люсі Гість, Джейсон Шомбінг, Райан З Вільямс