Фільм Смерть весільного свідка (2013) дивитись онлайн в HD якості


Безлюдні пляжі Куби в недалекому майбутньому очікують прибуття молодят Скотта і Христини. Солідні розтрати турбують новоявленого главу сімейства. Христина думає про зіпсовану білосніжну сукню нареченої за три тисячі. Неакуратний бородатий шафер лампі перекинув на тканину чарку текіли, заливши проспиртованою рідиною підлоги наряду. Поки наречена видаляє плями і змиває наслідки алкогольних згустків, чоловік Скотт дякує Лампі за позичену суму для проведення урочистостей. Милий балагур вважає вручену другу готівку весільним даром. Проблема з асигнаціями благополучно вирішилася в ім’я блаженства молодят.

Бородатий хохмач не залишає гостей у спокої, продовжуючи веселитися і балагурити. Щирий сміх приятеля, підігрітого алкоголем веселуна, викликає у оточуючих персон посмішку і радість. Шафер заводить народ в хоровод, щоб душею відчути щастя. Наречену напружує надмірна активність комедіанта. Наречений, що обожнює регіт і жарти, на очах у суворої рідні стримує емоції.

В голові у молоді, зарученої в церкві, розрахунки і цифри. Майбутня відпустка, присвячена виникненню нового суспільного осередку, розбурхує уяву молодят. Фільм Смерть весільного свідка (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тед Коланд
В ролях: Джастін Лонг, Джесс Вейкслер, Тайлер Лабін, Френсіс О’коннор, Еддісон Тімлін, Шеллі Лонг