Думаєте, що віддавши своє життя на війні, солдат покірно зачохляє свою зброю, окидає втомленим поглядом поле бою і відправляється в кращий світ? А ось і ні! На світі існують квитки, що дають другий шанс, а вручає їх дивного вигляду колекціонер, якому лише і треба, що відшукати тінь загиблого. Звичайно, у такої можливості є своя ціна і Натану за право отримати путівку назад, доведеться зловити кілька тисяч тіней. Головного героя можна зрозуміти: він поспішає на побачення до дівчини Сари, в яку безнадійно закоханий. Ось тільки вона і не здогадується про це, заводячи роман з іншим.

Солдату це явно не сподобається. Молодий солдат Натан загинув під час Першої світової війни і тепер працює на загадкового колекціонера — збирає для нього тіні померлих людей. Фільм Смерть тіні (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Коли лічильник відміряє десять тисяч спійманих тіней, колекціонер відпустить тінь самого Натана, і йому буде дозволено повернутися до життя, до жінки, яку він покохав за мить до смерті.

Режисер: Тому Ван Авермат
В ролях: Маттіас Шонартс, Лаура Верлинден, Петер ван ден Еде, Бенжамін Рамон, Амандін Цурбухен, Брайан Пизел, Дені Дюрон, Грегорі Раба, Еміль Будай, Брюно Клеман