Фільм Смерть та життя Джона Ф. Донована (2019) дивитись онлайн в HD якості


Джон Донован знаменитий американський актор, однак, мова в картині піде зовсім не про нього. Дія розгортається навколо письмового спілкування знаменитості і його завзятого шанувальника на ім’я Руперт Тернер, родом з Британії. Хлопчику всього одинадцять років, але він вже передивився всі фільми за участю свого кумира, і одного разу підліток вирішив написати листа Джону, свято вірячи, що той зволить відповісти. Через якийсь час сталося диво, і хлопчик отримав поштою заповітний листочок паперу. З часом листування починає розвиватися з великим темпом, дитина дізнається багато нового про свого кумира.

З тих пір пройшло більше десяти років і одного разу коробка з листами потрапляє в руки журналісту ведучому колонку зі скандальними плітками. Після такої гучної події, багато шанувальників відвернулися від Донована, кар’єра пішла на спад. У кінокартині показано, як у вік передових технологій, ЗМІ легко можуть зруйнувати чиюсь багаторічну кар’єру, виливаючи на громадськість чужі секрети, представляючи їх не в кращому світлі.

Режисер прагне показати глядачам, як нав’язані телебаченням і пресою стереотипи здатні затуманити ясні мізки звичайних жителів нашої планети. Фільм Смерть та життя Джона Ф. Донована (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ксав’є Долан
В ролях: Кіт Харінгтон, Наталі Портман, Джейкоб Тремблей, Емілі Хемпшир, Сара Гадон, Тенді Ньютон, Джаред Кісо, Сьюзен Сарандон, Кеті Бейтс, Майкл Гембон