У місті раптово пропадає психіатр на ім’я Лаура. Жінці тридцять років, вона вже тривалий час працює з складними пацієнтами, у яких присутні психічні розлади. Але сьогодні вона приходить до тями в темному сирому підвалі. Вона прикута до стільця і змушена дивитися запис відеокасети. На ній зображений відомий серійний маніяк на ім’я Рамон. Саме він викрав лікаря, а також зв’язав його і посадив в цьому місці. Найсумніше, що зараз він знаходиться поруч з Лаурою і в будь-який момент може статися непоправне. Вбивця пропонує полонянці зіграти в слова. Якщо вона виграє Рамона, то він опустить її, а в разі програшу дівчину чекає жорстоке покарання.

Рамон пропонує виколоти Лаурі очей, якщо вона не зможе здолати його в цій грі. Детективи вже одного разу стикалися з діяльністю маніяка-вбивці, який відомий як Рамон. Коли вони його зловили, вони влаштували йому допит. Але дізнатися з його вуст потрібну інформацію ставати справжнім випробуванням, так як здається, що він зовсім не відчуває ніяких емоцій. Фільм Слова вбивці (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головне завдання Лаури, заточеної в полоні, врятуватися від рук цієї людини. Доведеться будь холоднокровною і хитрою, щоб вибратися живою. Але складається враження, що Рамон знає все на крок вперед.

Режисер: Лаура Ман’я
В ролях: Даріо Грандінетті, Гойя Толедо, Фернандо Гильен, Алекс Бралл, Ерік Боникатто, Бланка Апиланес