Звільнена від фашистських загарбників Білорусь заліковувала рани. Налагодити спокійне і мирне життя заважали орудують всюди озброєні банди. Відчутна нестача кваліфікованих кадрів позначалася на роботі міліції. Для посилення боротьби зі злочинністю в Західний регіон республіки стали відправляти фронтовиків. Отримане в боях під Прагою поранення не дозволяло В’ячеславу повернутися в рідну частину. Досвідченого розвідника направляють в Поріччя. Неприємності почалися в перший день. По дорозі в райвідділ лейтенант стає жертвою шахрая у військовій формі.

Викрадені посвідчення, підйомні гроші і продовольчі картки приводили у відчай. Розповідь про минуле базарне злодюжку викликає зацікавленість начальника угро. Крикунов допомагає новенькому повернути документи і запрошує зупинитися в його будинку. За чаркою бімбера Петро розповідає про непросту ситуацію в районі. Особливий шкоди завдають дії людей небезпечного Рися. Фільм Сліди на воді (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З чуток безпосереднім керівництвом угруповання займався невідомий Фрейшюц. Завдяки налагодженим зв’язкам невловимому злочинцеві вдавалося безперешкодно здійснювати нальоти і безкарно зникати.

Режисер: Олександр Анісімов
В ролях: Артем Курінь, Петро Юрченков, Вероніка Пляшкевич, Тетяна Чердинцева, Сергій Юревич