Майкл – успішний баскетболіст. Він виступає за професійний клуб, регулярно займає високі місця у вищій лізі. На майданчику молодої людини відрізняє агресивна манера гри. В кожному матчі він викладається на всі сто відсотків, заробляючи очки для своєї команди. У відомого спортсмена є і своя армія фанатів. Але одного разу красивого життя головного героя приходить кінець. Він потрапляє в погану ситуацію. Хлопця звинувачують у скоєнні тяжкого злочину. Майкл намагається виправдатися, проте слідчі направляють справу до суду. У підсумку невинного молодика упікають на кілька років у в’язницю. В одну мить він позбавляється всього, чого йому вдалося досягти власними силами.

Головний герой стійко переносить випали на його частку страждання і життєві негаразди. І ось нарешті перед ним розорюються ворота в’язниці. Він знову отримує свободу. Майкл упевнений, що у нього все ще є шанси налагодити своє життя і спортивну кар’єру. Він приступає до тренувань, сподіваючись одного разу знову вийти на майданчик в майці рідного клубу. Фільм Слем Джем (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Попутно з цим колишній зек намагається відновити відносини з родичами і найближчими людьми. На цьому шляху баскетболіста чекають численні перешкоди, однак він звик не опускати рук ні за яких обставин.

Режисер: Тімоті А. Чий
Актори: Chris Staples, Майкл Ірвін, Хосе Кансеко, Райан Гуннарсон, Ray Walia, Майкл Харді, Акилла Золлі, Kelsey Caesar, Gary Smith, Kay Wallia