В центрі сюжету стрічки – Ліза, яка працює фотографом у паспортному центрі. Одного разу вона потрапить в суспільство вільних і талановитих мрійників, після зустрічі з якими, її зачарує енергія, свобода і творчість Сквотівців. Життя Лізи вже не буде таким, як раніше. На сьогодні, «сквотинг» — це щось більше, ніж просто заселення в старих будинках, це справжнє культурне явище, яке давно існує в багатьох містах світу. «Головними» сквотами вважаються Тахелес (Берлін), Рампарт (Лондон), Rumah Api (Куала-Лумпур, Малайзія), Can Masdeu (Барселона), а один з найбільш населених сквотов в світі – це занедбаний бізнес-центр «Вежа Давида» в Каракасі.

Періодично сквоти з’являються і в Києві. Наприклад, сквот «17Б», в самому центрі міста, в якому кілька років жила молодь, поки будинок не зруйнували для новобудови. Згодом жителі сквота створили арт-проект-Креативний простір для творчих людей. Фільм Сквот32 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У фільмі ви побачите Сквот, просочений цілком і повністю елементами хіп-хоп культури: реп, графіті малюнки, брейкінг, діджеїнг. Цей особливий вид мистецтва виключає будь-які рамки і обмеження, це повна свобода і можливість для самовираження.

Режисер: Олександр Лідаговський
Актори: Анна Адамович, Олександр Богачук, Рімаїда Онадська, Ігор Левенець, Сергій Лузановський, Іван Бліндар, Самбо Сандра