Фільм Синя безодня 2 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Для трьох давніх приятельок, швидкий відпустку стає прекрасною можливістю максимально розслабитися, відпочити від обридлої велелюддя величезного мегаполісу, тим більше, вони давно розпланували вільні дні, намітивши круїз до бразильського узбережжя, як видно з сюжету «Синя безодня 2». Дівчата заздалегідь забронювали номери, ретельно готуючись до незвичайного пригоди, адже їм стало відомо з деяких джерел про існування далеко від берега стародавнього, практично зруйнованого міста, колись опустився на дно океану після руйнівного землетрусу.

Героїні максимально збирали наявну інформацію про тодішню цивілізацію і жителів затонулого поселення, мріючи про великі відкриття, що зберігаються під товщею води незліченних скарбах, що хвилює популярності першовідкривачів канула в літа цивілізації. Тільки збуджені барвистими перспективами дами, абсолютно не готові до реальної дійсності, яка чекає героїнь незабаром. Прибувши на обране місце, після розселення, вони негайно орендують скромний катер, необхідне обладнання для глибоководної експедиції, і заради збереження таємниці, не повідомляють про своє місцезнаходження відповідним службам.

Перші пару днів не принесло якихось сюрпризів, хоча виявлені руїни перебували набагато глибше, ніж передбачалося, але дані обставини, ні скільки не збентежили подруг. Фільм Синя безодня 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Йоханнес Робертс
В ролях: Джон Корбетт, Ніа Лонг, Софі Нелисс, Брек Бесінджер, Коріна Фокс, Сістіно Роуз Сталлоне, Бриэнн Тджу, Дави Сантос, Кайлін Рамбо