У сімействі Білизна є одна особлива деталь і полягає вона в повній глухоті всіх рідних. Винятком з цього є 16-річна Паула, яка на щастя себе і рідних володіє відмінним слухом. Саме вона є головною опорою для своїх рідних, а так само прямим зв’язком їх із зовнішнім світом. Дівчина, допомагає сім’ї у всьому, що стосується їх невеликого домашнього бізнесу. Сімейство займається власною фермою і виробництвом сиру, який вони продають в місті. Справа йде відмінно і заслуга Паули в цьому величезна. Ось тільки незабаром, вся ситуація може зміниться, через дівчини. Вона володіє величезним талантом у сфері вокального співу.

Одного разу її дар відкрив учитель і він же, направив дівчину на розвиток своєї майстерності. Паула вже одержима своїм захопленням і мріє пов’язати з цією справою все своє життя. Незабаром їй належить черговий крок, у вигляді виступу на конкурсі, який влаштовує радіо Парижа. Все б добре і рідні повинні бути раді за дівчину, ось тільки заради власного розвитку, Паулі доведеться покинути рідних.

Вона незабаром перейде в доросле життя, де повинна вести власну історію, але залишити рідних не так просто. Дівчині доведеться вибирати і вибір цей, неможливий з обох сторін. Фільм Сімейство Білизна (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ерік Лартіго
В ролях: Карін Вьяр, Франсуа Дамиенс, Ерік Элмоснино, Луан Емера, Роксана Дюран, Ilian Bergala, Luca Gelberg, Мар Содуп, Стефан Войтович, Жером Киршер