Зрада в будь-якому випадку доставляє масу негативних емоцій. Але коли воно виходить з боку коханої жінки, то душевні страждання збільшуються багаторазово. Неочікуваний удар, нанесений близькою людиною, під силу не кожному перенести стоїчно, не втративши можливості продовжувати нормальне існування. Подружня пара кілька десятиліть вела благополучне сімейне життя, зважаючи гідним прикладом для оточуючих. Несподівано перш вірна дружина повідомляє, що має намір кардинально змінити приїлися, одноманітну буденність, тому вирішила піти від чоловіка.

Насправді жінка не йде в невідомість, у неї інший з’явився чоловік, до якого вона сильні відчуває почуття, що змушують без жалю зруйнувати багаторічний подружній союз. Ошуканий, ображений чоловік з подібними обставинами не збирається миритися. Він продумує підступний план подальших дій, маючи намір зблизитися з коханцем колишньої дружини, зав’язати з ним дружні взаємини, щоб з’ясувати, яким чином розвивався їх таємний роман.

Одночасно починає руйнуватися сімейний бізнес, створюючи додаткові проблеми, негайного вимагають дозволу. Фільм Сімейні ігри (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Судзуя Бобо
В ролях: Меган Бун, Ларрі Бриггман, Елісон Фрайзер, Дерек Сесіл, Маргарет Енн Флоренс, Рональд Катання