Проблемна дівчина-підліток, Фейт, повинна вибрати між безтурботним і захоплюючим життям в місті і життям в селі, де повно роботи і немає надмірностей. Тільки так Фейт зможе зрозуміти, ким вона є насправді і чого хоче від життя. Неспокійна молода дівчина повинна вибирати між безтурботним і захоплюючим життям в місті і працьовитою, без надмірностей сільським життям, щоб дізнатися, хто вона насправді і чого вона хоче від життя. Віра — 18-річна дівчина з міста, яка має деякі труднощі з собою. Фейт молода дівчина, якій випадає непростий вибір. Їй необхідно визначитися. Чи жити їй в місті або перебратися в сільську місцевість, де немає розваг, і потрібно постійно працювати.

Будучи міською мешканкою їй важко відмовитися від благ цивілізації. Однак вісімнадцятирічна Фейт, дізнавшись про погане самопочуття матері, відсуває свої бажання на задній план. Вона переборює своє бажання залишитися в місті і переїжджає до неї в село, щоб допомагати їй по господарству. Опинившись в незвичній обстановці, вона шукає себе, і вчиться приймати випробування долі.

Під виглядом зміни обстановки і режиму життя. Вона потихеньку вливається в сільське життя, і усвідомлює, що чільна цінність життя, це звичайно сім’я. Фільм Сільське життя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Teddy Smith
В ролях: Брайтон Шарбино, Лу Даймонд Філліпс, Сі Томас Хауелл, Джейсон Лондон, Кендіс Мішель Барлі, Саксон Шарбино, Дін Уест, Артур Маррокин, Keon Motakhaveri, Теннер Фонтану