Труман Бербанк веде звичайне життя в своєму рідному містечку Сіхевен і вважає себе звичайною молодою людиною. Його батько потонув. коли Труман був ще дитиною. Тому з тих пір він не може змусити себе сісти в човен, ні в прогулянковий катер. Крім того, Труман боїться подорожувати, часто бачачи в випусках новин, які біди і нещасні випадки підстерігають тих, хто відправився кудись в поїздку. У Трумана зовсім не виникає ніякого бажання залишати рідне місто, де всі його знають і люблять. Але несподівано в житті Бербанку стали відбуватися непередбачувані речі.

Дівчина на ім’я Сільвія, в яку він закохався, на першому ж побаченні починає говорити якісь дивні речі про телевізійний проект і багаторічний обман, а потім зовсім зникає з міста. Незнайомець, який представився Труману її батьком, розповідає, що Сільвія багато років хвора на шизофренію. Через деякий час після зникнення Сільвії, Труман починає помічати в житті міста і в своїй власній постійні нестиковки, які нічим не може пояснити.

Молодий чоловік навіть не уявляє, що все своє життя був учасником наймасштабнішого реаліті-шоу, а все, що його оточує – це лише якісно зроблені декорації. Фільм Шоу Трумена (1998) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Уїр
В ролях: Джим Керрі, Лора Лінні, Ноа Эммерик, Наташа МакЭлхоун, Ед Харріс, Холланд Тейлор, Брайан Дилейт, Пол Джаматті, Гаррі Ширер, Філіп Бейкер Хол