Роберт Ледгард є відомим пластичним хірургом, який отримав популярність на даному терені завдяки якісній роботі. Він живе в шикарному особняку з мамою, відмінно заробляє і постійно вдосконалюється. Оточуючим невідомо лише, як влаштована його особисте життя, є у нього кохана, і як він проводить вільний час. Роберт розробляє технологію по створенню штучної шкіри. Даний винахід особливо корисно постраждалим в аваріях і при пожежах, адже понівечена особа нікого не фарбує. Доктор запевняє колег, що експериментував на піддослідних тварин, але насправді все не так. В його будинку існує кімната, де він тримає дівчину по імені Віра. Саме вона і є об’єктом всіх його експериментів.

Жінка хоче втекти, але не уявляє, як це зробити, адже вона знаходиться під цілодобовим наглядом прислуги і матері божевільного лікаря. Одного разу до неї увірвався брат головного героя і згвалтував нещасну, після чого був убитий збожеволілим від ревнощів лікарем. Фільм Шкіра, в якій я живу (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Труп він добре сховав і про подію вважав за краще промовчати. Чи зуміє Віра втекти і розкрити громадськості правду? І чому Ледгард так дорожить їй, не бажаючи відпускати її на свободу?

Режисер: Педро Альмодовар
В ролях: Антоніо Бандерас, Олена Анайя, Маріса Паредес, Хан Корнет, Роберто Аламо, Едуард Фернандес, Хосе Луіс Гомес, Бланка Суарес, Сусі Санчес, Барбара Ленні