Фільм Шкіра (2017) дивитись онлайн в HD якості


Головні герої стали справжніми ізгоями в суспільстві. Кожен з них вважається потворою і тому ніхто не бажає спілкуватися з ними. Чоловік отримав серйозні опіки голови і перетворився на красеня, що користується репутацією у представниць прекрасної статі, в посміховисько. Молода, красива і амбітна актриса стала займатися проституцією після того, як її вразила тяжка хвороба. Половина її обличчя виявилася понівечена, оскільки недуга стала причиною жахливої пухлини. Ще однією героїнею виступає молоденька дівчина-карлик, яка з раннього дитинства страждала від знущань оточуючих.

І ось вона дізналася про те, що вагітна. Лікарі радять їй позбутися дитини, оскільки велика ймовірність того, що він успадкує гени матері і буде таким же карликом. І хоча дама не хоче вбивати власне дитя в утробі, але вона сумнівається, що життя повне страждань зможе зробити малюка щасливим.

Зовнішній вигляд багато в чому визначає положення людини в суспільстві. Сюжет фільму оповідає про самотніх людей, ізгоїв, які відчувають серйозні труднощі в соціалізації. Фільм Шкіра (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Едуардо Касанова
В ролях: Кандела Пенья, Джон Кортахарена, Макарена Гомес, Ана Марія Польвороса, Кароліна Банг, Кармен Мачи, Секун де ла Роса, Eloi Costa, Хоакін Климент, Хав’єр Бодало