Бен і Нік знають один одного мало не з самого дитинства. Вони є нерозлучними друзями, яких об’єднує пристрасть до американського футболу. Товариші постійно відвідують матчі своєї улюбленої команди. Майже щоденне відвідування спортивного стадіону стає для них свого роду ритуалом. Заради свого захоплення два затятих фаната готові піти на будь-який крок. Одного разу вони дізнаються про те, що неподалік від футбольного поля продається невеликий будинок. Головні герої вирішують складчину придбати це житло, адже постійно добиратися з іншого кінця міста до стадіону то ще задоволення.

І незабаром приятелі разом зі своїми обраницями в’їжджають в новий затишний дім, нехай він і не відрізняється великими розмірами. Тепер вони можуть насолоджуватися грою свого колективу мало не з вікон. Нік і Бен все частіше проводять вільний час на футбольному полі. А після чергового матчу вони, як правило, разом з гравцями клубу відправляються в місцеву забігайлівку. І ці п’яні загули подобаються подружкам головних героїв все менше. Фільм Шістдесят ярдів (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У підсумку два невдалих друга встають перед складною дилемою. Вони повинні вирішити, що ж для них важливіше: тріщать по швах відносини з коханими або нерозумна пристрасть до футболу і алкоголю.

Режисер: Лейф Гантвурт
Актори: Рендолл Парк, Челсі Крисп, Седрік Ярбро, Мінді Стерлінг, Кімберлі Кроссман, Джон Д’Акіно, Чак Лідделл, Джефф Дай, Едді Альфано, Дена Даури