Дія розгортається навколо молодого хлопця Денні, який вже давно встиг зіткнутися з багатьма бідами і поразками. Все це стало причиною багатьох психічний травм, які цілком змінили світогляд. Самий смертельний удар завдала зруйноване особисте життя, що поставила героя в глухий кут. Після цього хлопець вирішує жити з чистого аркуша, зовсім по-іншому. Такий короткий період часу змінив персонажа кардинально. Добрий і усміхнений юнак був абсолютно знищений. На заміну прийшов грубий, злий і зухвалий чоловік, який повністю заперечує всі моральні правила і людські норми. З цього моменту безпритульний не збирається прогинатися під інших.

Він живе так, як хоче: здійснювати всі безглузді і жорстокі вчинки, відриватися не помічаючи оточуючих, демонструючи свій сильний і непохитний характер. Але, одного разу, чоловік зустрічає дуже красиву і привабливу юну дівчину — Паркер. З першого погляду вона запала йому в душу. Однак, ця особа — повна протилежність Денні. Фільм Що нас розділяє (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чуйна, врівноважена і гуманна. Герой розуміє, що в образі ярого бунтаря, йому нічого не світить. Невже це означає, що йому знову доведеться прийняти колишній вигляд?

Режисер: Брайан Феррітер
В ролях: Jordan Auvil, Майк Баттерс, Brandon Day, Шеннон Діксон, Брайан Феррітер, Tashia Gates, Ісаак Марбл, Нейтан Міллс, Nick Milodragovich, Dav Noel