Сюжет кінодрами зосереджений на дівчині на ім’я седі. Вона виросла в сім’ї професійного військового. Батько прищепив своїй дочці цілеспрямованість і любов до дисципліни. На жаль, кілька років тому шлюб батьків головної героїні розпався. Змучені постійними скандалами подружжя вирішило розійтися по-хорошому, щоб не тріпати один одному нерви. Юна красуня залишилася під опікою своєї матері. Через деякий час її матір приводить в будинок нового залицяльника. Чоловік хоче налагодити стосунки з неговіркою падчеркою. Для цього він вдається до різного роду хитрощів.

Однак Седі все одно не довіряє йому. Вона бачить в коханому мами лише самозакоханого бовдура, який не гідний її руки. Матір дівчини стурбована ситуацією, що склалася. До останнього моменту вона розраховувала, що її дочка і коханець знайдуть спільну мову. Але в підсумку жінка усвідомлює всю марність своїх надій. Головна героїня твердо має намір вижити вітчима з рідного дому. Фільм Седі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для цього вона розробляє хитромудрий план. Седі збирається компрометувати чоловіка в очах своєї матері. Якщо знадобиться, вона навіть готова переступити межу закону, щоб досягти своєї мети.

Режисер: Меган Гріффітс
Актори: Софі Мітрі, Мелані Лінскі, Джон Галлахер мл., Даніель Брукс, Тоні Хейл, Кіт Л. Вільямс, Ти Деннард, Джастін Томас Хауелл, Тоні дуп, Девід Шульц