​​​​​​​​​​​​Пані похилого віку часто збирає навколо себе улюблених онучок і починає розповідати їм самі інтригуючі і незвичайні історії. Дівчатка слухають їх з неймовірно величезним задоволенням. Але вони сприймають всі розповіді улюбленої бабусі в якості вигаданих історій. Незважаючи на свій малий вік, вони не вірять, що багато подій з цих історій мали місце в реальній дійсності. Як не намагається жінка переконати їх зворотному, все одно нічого не виходить. Внучки налаштовані скептично і розмірковують як дорослі особистості. Одного разу, бабуся збирається в черговий раз почати розповідь іншої історії.

Вона дуже довго думала над цим вибором. Адже в минулому вона була безпосередньою учасницею всіх тих подій, які знайшли місце в історії про Русалоньку. Ця морська принцеса народилася в океанських глибинах, де проживає безліч морських мешканців. З раннього дитинства у цій чарівній особи постійно виникало неймовірно величезне бажання відправитися до берега і поспостерігати, як живуть двоногі істоти. Фільм Русалонька (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але кожен раз, коли вона бажала здійснити цю мрію, батько перешкоджав цьому, забороняючи їй наближатися до материка. Але, одного разу, Русалочка вирішила не послухатися батька.

Режисер: Блейк Дж. Харріс, Кріс Бушард
В ролях: Джина Гершон, Вільям Моусли, Поппі Дрейтон, Ширлі МакЛейн, Джаред Сендлер, Лексі Колкер, Лорето Пералта, Джо Марі Пейтон, Шенна Коллінз, Клер Кросбі