На що Ви готові піти заради щастя? Поки намагаєтеся відповісти на це питання, ми пропонуємо подивитися онлайн фільм Руйнівники, адже головний герой цієї картини теж задався цим питання, і рішення його було кардинальним. Отже, в центрі уваги кінофільму виявляються подружжя — Дон і Девід. Ці двоє зв’язали свої долі узами шлюбу всього кілька років тому. Дон – красива, молода жінка, а також берегиня сімейного вогнища. Вона душі не чає в своєму обранцеві і готова піти за чоловіком хоч на край світу. Девід-симпатичний чоловік, який успішний в бізнесі і робить все, аби його благовірна була щаслива і ніколи не засмучувалася.

Здавалося б, що сім’ю ключових персонажів ніхто і ніщо не зможе зруйнувати. Але руйнування знаходить навіть її. Деякий час тому в гості до голубок заявився рідний брат Девіда – Нік. Нахабний молодик починає розповідати Дон жахливі речі про свого брата, в результаті яких дівчина починає розуміти, що довірилася страшного людині, яка не має нічого спільного з коханим.

У цей же час головний герой встає перед серйозним вибором: закрити родичу рот назавжди або дати йому знищити сім’ю. Фільм Руйнівники (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Диктинна Худ
В ролях: Клер Фой, Бенедикт Камбербетч, Шон Еванс, Пітер МакДональд, Шинед Метьюз, Джун Уотсон, Ніколя Грін, Джорджі Сміт, Руайри Конэгэн, Едвард Харрісон