Вілл Хантінг працює прибиральником в технологічному інституті. Кожен раз він потрапляє в неприємні історії. Молода людина приховує від оточуючих свої феноменальні здібності. Вілл вундеркінд, що біжить від знань, прихованих для звичайних людей. Його вибір-прибирати за студентами, аби не застосовувати на практиці знання. Одного разу, прибиральник не втримався і вирішив важке завдання, залишене знаменитим професором на дошці. Джеральд Ламбо спеціально підготував студентів до труднощів, які їх очікують в кінці семестру. Але отримавши рішення після першого ж уроку, професор починає шукати Уїлла. Він знаходить талановитого хлопця в поліцейській дільниці.

Прибиральник не втримався і побився зі студентом інституту, який як він пам’ятає, ображав його в дитинстві. У бійку втрутився поліцейський, і він був побитий Віллом. За це хлопцю загрожує тюремне ув’язнення. Але Джеральд Ламбо не може допустити животіння таланту за гратами. Він доручається за Вілла, ставлячи перед ним дві умови. Перше-він працюватиме на професора і друге-ходити на сеанси психоаналізу.

Життя прибиральника швидко змінюється і він повинен прийняти зміни, інакше залишиться назавжди на «других ролях», втрачений і нікому непотрібний. Фільм Розумник Вілл Хантінг (1997) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гас Ван Сент
Актори: Метт Деймон, Робін Вільямс, Бен Аффлек, Стеллан Скарсгард, Джон Майтон, Рейчел Маджоровски, Коллін Макколі, Кейсі Аффлек, Коул Хаузер, Метт Мерсьє