З героїнею фільму трапилася незвичайна історія, після якої дівчина стала бачити віщі сни. Причиною тому стало зникнення її коханого Андрія. Хлопець покинув її ще більше півроку тому і від нього взагалі не було ніяких послань. Втрата коханого стала для дівчини сильним ударом, і вона довгий час не могла впоратися з втратою, замкнувшись в собі. Трагічна втрата спровокувало у неї затяжну депресію. Разом з цим станом до неї прийшла можливість бачити віщі сни, що потім втілювалися в реальності. Деякі бачення стають для дівчини справжнім випробуванням. Женя кілька років поспіль трудитися в аеропорту і кожен день перевіряє у пасажирів документи.

Щодня їй доводиться спілкуватися з величезною кількістю найрізноманітніших особистостей, що ще більше позначається на ній. Ситуація істотно ускладнюється, коли героїня виявляється втягнута у вир подій злочинного світу. Фільм Розбуди мене (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А разом з тим зустрічає хлопця, в якого моментально закохується, але раптово дізнається про те, що коханий перебуває в смертельній небезпеці. І тепер героїня змушена його рятувати, хоча і розуміє, чим це може обернутися для неї.

Режисер: Гійом Проценко
В ролях: Костянтин Лавроненко, Кирило Пирогов, Ірина Вербицька, Євген Гришковець, Олександра Дитина, Данило Воробйов, Олена Морозова, Валерій Гришко, Ілля Древнов, Катерина Волкова