Маючи середній дохід, звичайна мексиканська сім’я проживала в досить благополучному кварталі Мехіко. Подружжя виховувало чотирьох дітей, мали великий будинок, чистоту і порядок в якому їм допомагали підтримувати дві молоді індійські дівчата. Глава сімейства, зайнятий на роботі, рідко буває вдома. Йому доводиться по кілька днів бути відсутнім через часті відрядження в інші міста і країни. Синьйора Софія, доброзичлива до служницям, роздає їм доручення, вислуховує дітлахів про те, як пройшов у них день.

Слухняні нащадки майже не доставляють батькам проблем, охоче ділячись шкільними новинами. Між собою у них іноді виникають конфлікти, які мудра мати швидко гасить, змушуючи дітвору ставитися до братів і сестри з повагою і любов’ю. Фільм Рома (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Коли приїжджає синьйор Антоніо, його з радістю вибігають зустрічати діти, нудьгуючі по татові. Буденна, налагоджене життя сім’ї руйнується, коли на вулицях починаються заворушення, що переходять у стрілянину.

Режисер: Альфонсо Куарон
Актори: Ялиця Апарісіо, Марина Де Тавіра, Дієго Кортіна Отрі, Карлос Перальта, Марко Граф