Фільм Реальний Роккі (2016) дивитись онлайн в HD якості


Біографічна спортивна драма розповість дивовижну історію боксера Чака Уэпнера, людини, який був реальним прототипом персонажа однойменного фільму, Роккі, того самого, що написав і зіграв сам Сильвестр Сталлоне. Ця людина завжди був зразковим сім’янином і порядним чоловіком, провідним благопристойний спосіб життя і підробляє боксером на професійному рингу. Він завжди знав, що чемпіонські пояси — це не його, і професійний ріст Чака в певний момент зупинився. Впавши у відчай і депресію боксер почав частенько прикладатися до пляшки і вести себе не самим культурним чином.

Його життя круто пішло під укіс, проте в самий останній момент його менеджер зумів витягнути його з цієї ями, вибивши контракт на бій з самим Мохамедом Алі. Але цей бій — дуже незвичайний для Уэпнера, йому належить показати всю свою волю до перемоги і майстерність, щоб вразити глядачів і суддів, не очікують від нього хоч якогось опору. Фільм Реальний Роккі (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто не вірив у його перемогу, але дивитися на такий поєдинок було б надзвичайно цікаво. Що міг протиставити визнаному чемпіону і улюбленцю публіки ця проста людина, в минулому запійний алкоголік і бешкетник?

Режисер: Філіп Фалардо
В ролях: Наомі Уоттс, Рон Перлман, Елізабет Мосс, Лів Шрайбер, Джим Гэффиган, Морган Спектор, Зіна Уайлд, Пуч Хол, Седі Синк, Анджела Марі Рой