В наш час жанр треш-фільмів все набирає обертів. По факту, це насмішка над нормальними картинами, які розповідають свою історію цілком серйозно. Особога успіху в такому стилі зйомки досягли режисери із Заходу, вітчизняний же виробник не сильний в подібних речах. Але були й ті, хто намагався «підняти на ноги» вітчизняний кінематограф своїми «творіннями». Один з найяскравіших представників таких фільмів — «П’ять пляшок горілки». Воістину, легендарна» сміттєва » картина. Сюжет нехитрий і в якомусь роді прозаїчний: в якомусь барі відвідувачі вкрали п’ять пляшок горілки. Їх дійсно поцупили, бухгалтерська помилка тут ні при чому, про це свідчать красномовні вислови господаря.

Винуватця цієї справи знайти ніхто не може, та й не особливо намагаються. Адже адекватних з персоналу набереться хіба половина. Начальник п’є як не в себе, забуваючи про клієнтів, які чекають замовлення. Його підлеглі: Пахом і Мукалкін, розумово відсталий, відверто плювали на свої обов’язки. Все ж, знайти пропажу доведеться. Адже в іншому випадку репутація закладу остаточно впаде. Але тут не одна сюжетна лінія. Фільм П’ять пляшок горілки (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Друга за ступенем безумства не поступається першою, навіть перевершує в чомусь. Розповідає вона про якогось Єпіфанцева, який звернувся до людини, яка продає сексуальні послуги інших особистостей.

Режисер: Світлана Баскова
В ролях: Олександр Маслаев, Денис Васильєв, Сергій Пахомов, Володимир Епіфанцев, Діллон Олойеде, Марія Болтнева