Це саме той фільм, який показує що значить кемпінг не вдався. Сюжет фільму починається плавно і безхмарно. Глава сім’ї вивозить свою сім’ю на кемпінг у величезний хвойний ліс. І тільки потім розуміє наскільки було це нерозумно. Тому що легенди про лісового диявола стали оживати у нього на очах. І в спробах зрозуміти, що ж все таки відбувається глава сім’ї намагається одночасно убезпечити сім’ю і не збожеволіти. Психологічний хоррор має ідеальну побудову для того щоб глядача весь час тримати в напрузі. Цьому сприяє божевільна атмосфера фільму, який є і жахом і містичним трилером одночасно.

Головний герой фільму намагаючись врятувати свою сім’ю на очах у глядача буде намагатися зрозуміти де галюцинації, а де правда. І глядач разом з ним намагатиметься розкрити черговий список містичного наповнення цього фільму. У спільному Канадсько-американському виробництві вийшов в 2011 році фільм досі є еталоном психологічного трилера.

І мільйони глядачів у всьому світі це підтвердять, як і кілька десятків кінематографічних премій, що відокремлює цей фільм від звичайних жахів і трилерів. Фільм Пустище (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роуен Этейл
В ролях: Люк Тредевей, Іван Реон, Герард Кернс, Метью Льюїс, Ніл Мэскелл, Ванесса Кірбі, Тімоті Сполл, Бредлі Мур, Льюїс Райнер, Гарі Каргілл