Тео (Адріано Джанніні) — людина, що біжить. Зі свого минулого, з родини походження, з ліжок жінок, з якими проходить ніч, і з яких вона зісковзує з перших вогнів дня, від обов’язків. Робота — це єдине, що він дійсно любить, робить «творчий» для рекламного агентства і ніколи не зупиняється, планшети і мобільні телефони утримують його постійно і невідкладно пов’язаним зі світом. Емма (Валерія Голіно) втратила очі в шістнадцять років, але не дозволила свого життя впасти в темряву. Вірніше, він повернувся на льоту, збив його гандикап, і прийняв його з усвідомленням того, що кожен день — битва.

Він робить остеопат і бігає по місту зі своєю білою палицею, самодостатньою і рішучою. У Тео успішна кар’єра в світі реклами. Він неодружений, але у нього постійні швидкоплинні відносини, які його як не дивно, влаштовують. Серйозні стосунки йому не потрібні. Фільм Прихований колір речей (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу він зустрічає привабливу, одружену і сліпу Емму, яка ніколи не змирилася з її інвалідністю. Між ними процвітає жорстока, але, здавалося б, неможлива любов, яка викликає багато хвилювань в обох життях.

Режисер: Сільвіо Сольдини
В ролях: Валерія Голіно, Адріано Джанніні, Аріанна Скомменья, Лаура Адриани, Ганна Ферцетти, Андреа Пеннакки, Бениамино Марконе, Маттіа Сбраджа, Валентина Карнелутти, Джузеппе Чедерна